ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Hamuľakovi vypršala zmluva, v Bardejove exkapitán Prešova
zdroj: TASR

Hamuľakovi vypršala zmluva, v Bardejove exkapitán Prešova

Hoci ústrednou témou letnej prestávky je v Bardejove korupčná aféra, do ktorej sú údajne namočení okrem trénera Jozefa Kukulského i piati hráči (Richard Novák, Ladislav Šosták, Michal Hamuľak, Vladimír Staš, Vladimír Andraščík), vedenie klubu robí všetko preto aby dôkladne pripravilo mužstvo na novú sezónu druhej ligy.

Dva týždne pred prvým zápasom na pôde „béčka“ Žiliny ešte káder Partizána nie je uzavretý. Andraščík a Hamuľak s mužstvom netrénujú, druhému menovanému navyše v Bardejove skončila zmluva. Klub opustila štvorica Vinclér, Patarocha, Jacko a Berežný.

Naopak, do kádra neustále pribúdajú nové mená, medzi nimi i viacero známych hráčov. V bránke Bardejova sa možno znovu objaví odchovanec klubu Ján Čikoš-Pavličko, ktorý naposledy pôsobil v Skalici. Reálny je i návrat srbského útočníka Marka Milunovića, ten taktiež hrával za Skalicu a na jar si na seba obliekal dres poľského Rzsesówa. Novými tvárami sú i Miroslav Hanuščák, Juraj Kamenický, Patrik Rinďoš a Bielorus Nikola Ročev. S tímom trénujú aj Peter Imrich a Richard Theisz z dorastu.

Počas uplynulého týždňa navyše doplnili mužstvo Partizána i skúsení hráči s minulosťou v Tatrane Prešov – exkapitán zeleno-bielych Peter Katona, ofenzívny stredopoliar Martin Dupkala a Peter Lipták, ktorý taktiež hrával za Skalicu.

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z klubu: Bardejov

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk