ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Atletico Madrid podpisuje zmluvy priamo na MS
zdroj: TASR

Atletico Madrid podpisuje zmluvy priamo na MS

Francúzsky útočník Antoine Griezmann a dvaja jeho ďalší reprezentační spoluhráči podpísali v pondelok priamo v dejisku 21. MS nové zmluvy s Atleticom Madrid. Zástupcovia španielskeho klubu na čele s výkonným riaditeľom Miguelom Angelom Gilom Marinom prišli za hráčmi priamo do ich tábora v meste Istra.

Griezmann už minulý týždeň oznámil rozhodnutie neprestúpiť do FC Barcelona. Dvadsaťsedemročný Francúz predĺžil kontrakt do roku 2023. Vicemajster Európy z roku 2016 sa rozhodol zotrvať v Atleticu, kde od roku 2014 nastrieľal vo všetkých súťažiach 112 gólov v 209 stretnutiach a v uplynulej sezóne výrazne prispel k triumfu v Európskej lige UEFA. Vo finále do siete Olympique Marseille strelil dva góly. Obranca Lucas Hernandez sa s "Los Colchoneros" dohodol na novej dvojročnej zmluve a úplne novú podpísal aj stredopoliar Thomas Lemar, ktorý tak skompletizoval prestup z AS Monaco.   

"Zmluvy hráči podpísali na tréningovej základni podľa pokynov francúzskej federácie a trénera Didiera Deschampsa," uviedlo Atletico v oficiálnom komuniké.

Najnovšie z klubu: Atletico Madrid

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Španielsko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk