ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Látal si vybral asistenta, Ščasný z predposlednej Senice do majstrovskej Trnavy
zdroj: spartak.sk

Látal si vybral asistenta, Ščasný z predposlednej Senice do majstrovskej Trnavy

Nový tréner Spartaka Trnava Radoslav Látal dnes oznámil meno svojho asistenta. Jeho pravou rukou bude 39-ročný Michal Ščasný, ktorý posledné dva roky pracoval ako asistent trénera v Senici.

"Na všetko sa teším, najmä nový kolektív, majstrovské mužstvo, štadión i kvalifikáciu Ligy majstrov. Veľa času nebolo, s trénerom sme komunikovali cez telefón. Dnes odchádzame do Jaslovských Bohuníc, kde si rozdelíme naše úlohy. Manželka pracuje v Senici, syn začal chodiť do prvej triedy. Bydlisko nezmením, čaká ma dochádzanie. Je to však len zhruba 35 minút cesty," prezradil Ščasný pre spartak.sk.

"Som rád, že prišiel. Nastali síce menšie komplikácie, keďže bol zmluvne viazaný v Senici, ale nakoniec sa všetko vyriešilo. Boli sme v kontakte dlhšiu dobu. Ide o pracovitého trénera. Mám na neho vynikajúce referencie. Teším sa na spoluprácu,"
okomentoval Radoslav Látal.

„Michal Ščasný má za sebou zaujímavú futbalovú kariéru. V pozícii obrancu si zahral v Sparte Praha, Žižkove, Westerlo či Pitsiliase. Do viac ako päťdesiatich duelov nastúpil v drese Tatrana Prešov. Posledné dva roky pracoval ako asistent trénera v Senici. Slovenskú ligu tak má dokonale zmapovanú,“
 priblížil klubový web „andelov“ nového člena realizačného tímu úradujúceho majstra. Trnavčania sa v Jaslovských Bohuniciach zdržia štyri dni. Sústredenie ukončia úvodným prípravným duelom proti Brnu, v sobotu od 13.00 h.

Najnovšie z klubu: Trnava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Česko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk