Stúpil na nohu Ibrahimovičovi. To nemal robiť. Zlatanova pomsta!
zdroj: youtube.com

Zlatan Ibrahimovič je impulzívny futbalista a ak sa mu niečo nepáči, tak to okamžite rieši. Tentoraz na to ale doplatil. V ligovom zápase na pôde Montrealu Impact švédsky dlháň neudržal emócie a za úder do hlavy protihráča videl prvú červenú kartu v MLS.

"Ibra" sa tesne pred prestávkou dostal do konfliktu s kanadským krídelníkom Michaelom Petrassom. Ten hviezde Los Angeles Galaxy, pravdepodobne nechtiac, stúpil na nohu. Inokedy "tvrďas" Zlatan tentoraz nečakane pocítil bolesť. Jeho odpoveďou bola facka, rukou bolestivo zasiahol pravé ucho domáceho hráča.

Hoci tento moment hlavnému arbitrovi ušiel, mohol si ho prezrieť vďaka opakovanému videu. Ibrahimovič sa po celý čas zvíjal v bolestiach na zemi, hoci nevedno, aké zranenie mu mohol spôsobiť letmý dotyk o takmer 30 centimetrov nižšieho Petrassa. Rozhodca mu však na divadielko neskočil, domácemu hráčovi ukázal žltú kartu a hviezde MLS rovno červenú! Pre "Ibru" to bolo prvé vylúčenie po jeho marcovom príchode do Ameriky.

A hoci Galaxy hralo celý druhý polčas v oslabení, nakoniec sa tešilo z tesného víťazstva 1:0. V 75. minúte rozhodol nórsky útočník Ola Kamara. Los Angeles tak ukončilo štvorzápasovú sériu prehier.