ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Milan Malatinský je nezvestný, zmizol už pred finále Slovakia Cup-u
zdroj: futbalsfz.sk

Milan Malatinský je nezvestný, zmizol už pred finále Slovakia Cup-u

Tréner reprezentácie do 18 rokov Milan Malatinský (48) je nezvestný. Ako informuje portál tvnoviny.sk, v Brestovanoch, kde žil, po ňom cez víkend pátrala polícia aj rodina. Zatiaľ však neúspešne.

Milan Malatinský dlhodobo pracuje pri mládežníckej reprezentácii Slovenska. Výber do 18 rokov minulý týždeň priviedol k triumfu na prestížnom Slovakia Cup-e, no už na piatkovom finále proti Česku (1:0) chýbal, na lavičke ho nahradil Marek Bažík. 

Podľa informácií portálu čas.sk môže jeho zmiznutie súvisieť s tým, že Slovenský futbalový zväz hodlal s Malatinským ukončiť spoluprácu. Rozhodnúť o jeho budúcnosti sa malo na konci mesiaca. Synovec legendy trnavského futbalu Antona Malatinského je nezvestný už od štvrtka.

„Tréner Milan Malatinský porušil podmienky zmluvy so Slovenským futbalovým zväzom, a preto neviedol reprezentáciu do 18 rokov vo finále Slovakia Cupu, ktorý slovenská reprezentácia vyhrala, keď zvíťazila nad Českom 1:0. Zmluva so SFZ sa trénerovi Malatinskému končí 31. mája a o jej predĺžení či nepredĺžení rozhodne Výkonný výbor SFZ na svojom najbližšom zasadnutí,“ píše sa v stanovisku zväzu.

„Polícia pátra po nezvestnom mužovi. Dnes počas pátracej akcie policajti spolu s členmi miestneho poľovníckeho združenia prehľadali háje v okolí obce Brestovany. Nezvestného sa zatiaľ nepodarilo nájsť. Pátranie po ňom naďalej trvá,“ povedala pre čas.sk policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Najnovšie z kategórie: Mládež

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk