ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Netradičný zápas. Trval deväť minút a padli v ňom tri góly
zdroj: Rudolf Maškurica

Netradičný zápas. Trval deväť minút a padli v ňom tri góly

Hráči rezervy MFK Ružomberok sa v nedeľňajšom zápase proti Tvrdošínu ani nespotili, no súperovi nastrieľali tri góly a do tabuľky si pripísali plný počet bodov. Duel 22. kola IV. ligy Sever odštartoval o 10.30 h. Skončil sa o deväť minút neskôr.

Jednoznačný líder tabuľky, ktorý v doterajšom priebehu sezóny nastrieľal už 113 gólov, bol proti jedenástemu tímu priebežného poradia jasný favorit. Tento fakt ešte zdesaťnásobila skutočnosť, že hráči Tvrdošína pricestovali pod Čebrať len so siedmimi hráčmi. 

Liptáci, v zostave aj zo známymi menami ako Urminský, Gallo, Kupec, Almaský či Kunca, sa so súperom nemaznali. Už v 2. minúte otvoril skóre bývalý hráč Michaloviec Dominik Kunca, po piatich minútach pridal ďalší zásah Marek Zsigmund a v 8. minúte upravil na rozdiel triedy Mário Almaský. Po deviatich minútach hry sa Tvrdošínu zranil brankár, a keďže so šiestimi hráčmi zápas nemohol pokračovať, hlavný rozhodca Peter Bátory odpískal koniec duelu. 

Približne 70 divákov si veru futbal dlho neužilo, potešilo ich však aspoň devätnáste tohtosezónne víťazstvo ich tímu, ktorý smeruje za postupom do tretej ligy.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Ružomberok

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

HOKEJ.sk