ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Fotografia kola pochádza z MOL Arény, vyvoláva zmiešané dojmy
zdroj: fcdac.sk

Fotografia kola pochádza z MOL Arény, vyvoláva zmiešané dojmy

Popri momente kola, postave kola, hláške kola, sklamaniu kola a zostave kola, ktorým sme sa už tradične venovali v našom obednom sumári, prinášame po uplynulom víkende aj jednu špeciálnu kategóriu, ktorou je fotografia kola. Uskutočnila sa na štadióne Dunajskej Stredy, kam v sobotu zavítali futbalisti Žiliny, avšak bez svojich fanúšikov. A práve tento fakt prebudil kreativitu v miestnych priaznivcoch.

Fanúšikovia Žiliny, ktorá už ako úradujúci majster stratila aj teoretickú šancu na zisk titulu, sa rozhodli nevycestovať na sobotňajší zápas Fortuna ligy do Dunajskej Stredy. Domáci priaznivci v tom však nechceli zostať sami a šošonov si radšej do sektora hostí jednoducho dokreslili. Zhruba tri desiatky namaľovaných tvárí, pod ktorými svietil nápis „ultras Žilina“ v maďarskom preklade (Ultras Zsolna), následne strážil nejeden zamestnanec miestnej usporiadateľskej služby.

Podarený vtip alebo znevažovanie súpera? Názory na to sa rôznia. Niektorí tvrdia, že je to inteligentná odplata za nepodporenie vlastného tímu na ihrisku súpera, iní zase, že Dunajskostredčania nemali mať žiadny prístup do sektora hostí a iní zase chválili portréty Žilinčanov, že sa na zápase nedopustili vulgárnych či iných nešportových prejavov a nepoužívali pyrotechniku.

Čo si o tom myslíte vy? Napíšte nám do komentáru alebo sa zapojte do diskusie na Facebooku.

Najnovšie z klubu: Žilina

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Taliansko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Magazín

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk