ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Krásne gesto. Neymar dojal v americkej šou vernú fanúšičku k slzám
zdroj: youtube.com/Steve TV Show

Krásne gesto. Neymar dojal v americkej šou vernú fanúšičku k slzám

Brazílska superstar Neymar využíva čas mimo trávnikov aj na interakciu s vernými fanúšikmi. Nedávno svojím motivačným odkazom pozdravil najdrahší hráč planéty svoju obdivovateľku Arianu. Len sedemročná futbalistka neskrývala slzy dojatia, a to ešte nevedela, čo ju čaká v závere relácie.

Jedna z najväčších futbalových hviezd súčasnosti Neymar si získava srdcia fanúšikov po celom svete. Nepotrebuje pritom ani kľučkovať pomedzi protihráčov či strieľať góly. V spolupráci so známym americkým hercom, moderátorom a producentom Stevem Harvym nachystal obrovské prekvapenie pre svoju len sedemročnú fanúšičku Arianu.

Ariana bola hostkou v relácii Steve TV Show, kde zavítala po predošlom účinkovaní v šou Little Big Shots, ktorej moderátorom je rovnako Steve Harvy. Zatiaľ čo v Little Big Shots Ariana predvádzala svoj futbalový talent, v Steve TV Show viedla so Stevem zaujímavú diskusiu.

Zlomový moment nastal, keď sa na obrazovke v pozadí zjavila fotka Neymara. Ariana sa priznala, že sa občas pri pohľade na neho od obdivu rozplače. Po tom, čo predviedla svoju kľučku pomenovanú po Neymarovi, si vypočula od jej idolu motivačný pozdrav: “Ahoj Ariana, posielam ti veľkú pusu. Vážim si tvoj obdiv a podporu. Chcel by som ti ešte trochu poradiť... Ver v to, čo chceš dosiahnuť! Choď za svojimi sami, neprestávaj snívať a nikdy sa nevzdávaj! Je to len na tebe, ako ďaleko to v živote dotiahneš! Rozumieš? Boh ťa žehnaj. Posielam tebe a tvojej rodine veľkú pusu. Do skorého videnia.“

Neskôr si Ariana dokonca prevzala Neymarov reprezentačný dres aj s jeho podpisom.

zdroj: youtube.com/Steve TV Show

Zdroj: 90min.com

Najnovšie z klubu: Paris SG

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Liga majstrov

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk