ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Godál mal vraj v zime ponuku zo Slovana, "belasí" to dementujú: Nechceli sme ho
zdroj: TASR

Godál mal vraj v zime ponuku zo Slovana, "belasí" to dementujú: Nechceli sme ho

Ubehol už týždeň od najtradičnejšieho slovenského derby a vášne stále neutíchli. Kauza Ivana Kmotríka ml., sporné situácie Godála, Čanturišviliho či Čavrića, nepremenený nájazd na prázdnu bránu. O tom všetko sa v ostatných dňoch horlivo diskutovalo. Dnes uzrela svetlo sveta ďalšia šteklivá téma.

Stopér Spartaka Boris Godál v rozhovore pre trnavskyhlas.sk povedal, že mal v zime na stole ponuku na prestup do Slovana Bratislava. Rozhodol sa však neprijať ju. "Táto partia, čo je teraz v Spartaku, hrá so srdcom a s cieľom získať titul pre Trnavu. Už nám veľa nechýba. Viem, že som spravil dobre, že som tu zostal, už to treba len doklepnúť a zapísať sa do histórie," poznamenal bývalý hráč Trenčína či Zaglebie Lubin.

Voči týmto tvrdeniam sa ostro ohradil bratislavský Slovan, ktorý na svojom webe napísal, že "je to absolútny nezmysel a táto informácia sa vôbec nezakladá na pravde".

Bratislavčania dôrazne dementovali medializované informácie. "Náš klub nikdy nemal, nemá a ani nebude mať záujem o Borisa Godála. Vedenie klubu nijakým spôsobom nekontaktovalo Borisa Godála a ani len neuvažovalo o tom, že by posilnil Slovan. Hľadali sme úplne iný typ stopéra a ani vo sne by nám nenapadlo, že by sme angažovali kapitána Trnavy. Prestup z Trnavy do Slovana, či opačne, sa neodpúšťa. Ak by sme niekedy o nejakého hráča Spartaka záujem prejavili, tak by sa muselo jednať  o výrazne rozdielového futbalistu európskych parametrov. O žiadneho hráča Trnavy sa však momentálne nezaujímame a muselo by prísť k veľmi špecifickej situácii, aby sa to niekedy v budúcnosti zmenilo," píše sa na webe skslovan.com.

Trnava vyhrala 149. derby najtesnejším rozdielom 1:0, keď o osude duelu rozhodol v 56. minúte Ofosu. "Andeli" majú na čele tabuľky deväťbodový náskok pred Dunajskou Stredou, tretí Slovan stráca na lídra tabuľky už desať bodov.

Najnovšie z klubu: Trnava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk