ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Stredopoliar Albacete vypadol z tretieho poschodia, zápas odložili
zdroj: facebook/Albacete Balompié S.A.D

Stredopoliar Albacete vypadol z tretieho poschodia, zápas odložili

Stredopoliar španielskeho futbalového klubu Albacete Pelayo Novo sa vážne zranil po páde z tretieho poschodia hotela, v ktorom bol ubytovaný spolu s tímom pred ligovým zápasom na ihrisku SD Huesca. Podľa informácií agentúry AP je jeho stav stabilizovaný.

Dvadsaťsedemročného futbalistu hospitalizovali v neďalekom meste Zaragoza, ďalšie informácie neboli zverejnené. Španielske médiá však informovali, že Novo sa zrejme dostal do otvoreného priestoru vo vnútornej časti hotela, kde sa tím ubytoval pred sobotňajším stretnutím druhej najvyššej futbalovej súťaže. Zápas po tomto incidente odložili, nový termín zatiaľ nie je známy.

„Náš klub by rád poďakoval za ústretovosť, záujem a ochotu SD Huesca, vedeniu ligy, federácii, ostatným klubom a ďalším športovým organizáciám, ktoré vyjadrili záujem o stav nášho futbalistu,“ píše klub z Albacete vo svojom vyhlásení na svojej webovej stránke. 

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Huesca

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Španielsko

Pozri viac

HOKEJ.sk