ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Carragher nezvládol prehru Liverpoolu, opľul provokujúceho fanúšika United
zdroj: TASR/AP

Carragher nezvládol prehru Liverpoolu, opľul provokujúceho fanúšika United

Legenda FC Liverpool a dnes televízny expert Jamie Carragher si poriadne zavaril. Niekdajšiemu nekompromisnému stopérovi evidentne stále bije srdce pre "The Reds". Po sobotňajšom triumfe "červených diablov" 2:1 ho vyviedol z miery provokujúci fanúšik United.

Štyridsaťročný Carragher cestoval domov z Old Traffordu a cestou predbiehal fanúšika Manchestru United, ktorý sedel v aute so svojou dcérou. Otec, pravdepodobne veľký fanúšik "diablov", si nenechal ujsť príležitosť a poriadne vyprovokoval niekdajšiu ikonu Liverpoolu. Prv na Carraghera zatrúbil, a po tom, čo futbalista stiahol okno na svojom aute, slovne ho provokoval, pričom mu opakoval výsledok zápasu 2:1. To ale Carraghera nenechalo chladným. To, čo prišlo po tom, otca s dcérou prekvapilo. A nielen ich. Video sa šíri sociálnymi sieťami a bývalému 38-násobnému reprezentantovi môže poriadne pošramotiť povesť.

"Prípad berieme veľmi vážne a budeme sa zaoberať správaním Jamieho. Chcme si to s ním osobne vyjasniť a dočasne ho suspendujeme. V každom prípade to bolo pod úroveň správania, ktoré očakávame od našich ľudí," uvádza sa v stanovisku Sky. Budúcnosť niekdajšieho obrancu v Sky je tak neistá.

zdroj: Twitter/Sky News

Najnovšie z klubu: Manchester United

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Liga majstrov

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk