ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Trenčín vyrukuje do nadstavby s novou posilou
zdroj: astrencin.sk

Trenčín vyrukuje do nadstavby s novou posilou

Piaty tím po základnej časti Fortuna ligy AS Trenčín nezaháľa a aj na začiatku marca rozširuje svoj káder. Do klubu spod Čákovho hradu najnovšie pribudol holandský stredopoliar Imran Oulad Omar.

Dvadsaťročný futbalista prichádza do Trenčína z druholigového holandského klubu Achilles ´29 Groesbeek. Rodák z Amsterdamu odohral v minulom ročníku dvadsaťjeden zápasov v holandskej Eerste Divisie. Na svoje konto si pripísal dva góly. V minulosti pôsobil aj v mládežníckej základni Heerenveenu.

„Imran strávil v Trenčíne niekoľko týždňov. Následne sa klub rozhodol podpísať s hráčom zmluvu na dlhšie obdobie. V prípade tohto futbalistu sa snažíme rovnako ako v minulosti nájsť zaujímavú persónu pre obdobie, ktoré je len pred nami,“ povedal pre astrencin.sk PR manažér klubu Martin Galajda.

„Je to skvelý pocit. Vnímam to ako dobré rozhodnutie. Cítim skvelú šancu na ďalší rast. Som rád, že prišla táto príležitosť. Kvalita tréningového procesu je podstatne vyššia ako vo všetkých druholigových holandských kluboch, ale aj v mnohých prvoligových,“ povedal Imran, ktorý v Trenčíne rozšíril zahraničnú légiu.

Zverencom trénera Cifraniča aktuálne patrí piate miesto v tabuľke. Po 22 kolách základnej časti si vybojovali umiestnenie v prvej šestke, pred nimi je tak 10 kôl v nadstavbovej skupine o titul, ktorú odštartujú sobotňajším domácim zápasom proti lídrovi ligového pelotónu z Trnavy.

zdroj: youtube.com

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk