ProFutbal.sk ProFutbal.sk

V Peru sa odohral najromantickejší spor medzi protihráčmi
zdroj: facebook/Pase Del Desprecio

V Peru sa odohral najromantickejší spor medzi protihráčmi

Keď počas futbalového zápasu bičujú jeho aktérmi emócie, po tvrdších stretoch prichádza ku konfliktom, ktoré musí riešiť až rozhodca. Výnimkou nebolo ani ostatné kolo peruánskej najvyššej súťaže, kde prišlo na pomerne nevyrovnanú konfrontáciu dvoch hráčov.

Do konca duelu Union Comercio verzus Deportivo Municipal zostávalo dvadsať minút, keď sa do stretu dostal dvadsaťosemročný Juan Morales s číslom sedemnásť a len o dva týždne starší hosťujúci stopér Adrian Zelo. Po faule domáceho futbalistu sa obaja kohúti pustili do seba, avšak do výraznej nevýhody sa dostal práve o šestnásť centimetrov nižší Morales. Keď ho súper chytil okolo pásu a zdvihol do vzduchu, ostatní na ihrisku mali čo robiť, aby ich od seba odtrhli. Aj asistent rozhodcu, ktorý sa najprv k dvojici rozbehol, začal po nečakanom vývoji situácie cúvať späť za postrannú čiaru.

Nezvyčajný stret pôsobil na prvý pohľad pomerne romanticky, z uhla kamery to totiž chvíľu dokonca vyzeralo tak, akoby sa dvojica bozkávala. Hlavný arbiter vyriešil situáciu rázne a oboch poslal predčasne pod sprchy. Video teraz koluje po celom svete a ľudia sa na ňom bavia napríklad aj tým, že doňho pridávajú soundtracky z najrôznejších filmov. Zatiaľ vyhráva My Heart Will Go On z Titanicu...

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk