ProFutbal.sk ProFutbal.sk

V Prešove nová posila, na boj o záchranu zbroja reprezentantom z Macedónska
zdroj: 1fctatran.sk

V Prešove nová posila, na boj o záchranu zbroja reprezentantom z Macedónska

Prestupové obdobie končí aj na Slovensku, posledné hodiny jeho trvania využili aj na východe. Účastník najvyššej slovenskej futbalovej súťaže 1. FC Tatran Prešov angažoval do svojich radov mládežníckeho reprezentanta z Macedónska.

Osemnásťročný mladík Kristijan Trapanovski má byť posilou pre útočné rady Tatrana, ktorý má s trinástimi strelenými gólmi najhoršiu ofenzívu v súťaži. Člen macedónskej reprezentácie do 19 rokov bol od augusta hráčom Slavie Praha, počas zimy sa presunul na východ Slovenska, kde podpísal s predposledným celkom Fortuna ligy zmluvu do konca sezóny. Trénerovi Mišovcovi by mal byť k dispozícii už na záverečné kolo základnej časti, v sobotu v Poprade hostia Ružomberok. S informáciou vyrukoval oficiálny portál fortunaligistu.

Macedónsky tínedžer hral vo svojej rodnej krajine v klube Akademija Pandev, kde pôsobil až do leta 2017. S macedónskym tímom U19 naposledy vyhral piatu skupinu v prvej fáze kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy 2018. Vďaka triumfom nad Švajčiarskom, Belgickom a Lichtenštajnskom sa so svojimi spoluhráčmi prebojoval do druhej fázy kvalifikácie, čím si macedónsky tím priblížil postup na záverečný turnaj.

Najnovšie z klubu: Prešov

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk