ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Lobotka, Mazáň, Bero či Depetris. Pomôžte vyskladať Jedenástku desaťročia AS Trenčín
zdroj: astrencin.sk

Lobotka, Mazáň, Bero či Depetris. Pomôžte vyskladať Jedenástku desaťročia AS Trenčín

Klub spod hradu Matúša Čáka má za sebou úspešné desaťročie. Po príchode nového majiteľa Tschena La Linga sa dostal až na vrchol slovenského futbalu, dvakrát sa radoval zo zisku ligového titulu i národného pohára a stal sa pravidelným účastníkom európskych pohárových súťaží. V drese AS Trenčín sa vystriedali desiatky hráčov a vy teraz môžete vyskladať ideálnu Jedenástku desaťročia.

Trenčania vybrali 33 futbalistov, ktorí za posledných desať rokov nechali v klube najvýraznejšiu stopu. Nechýbajú mená ako Lobotka, Mazáň, Bero, Depetris, Kalu či Simon. Vyberte v zaujímavej ankete toho najlepšieho na danom poste. V prípade stopérov, ofenzívnej stredovej dvojice a krídelníkov môžete hlasovať za dvoch hráčov, na ostatných pozíciách za jedného.

Fanúšikovskú Jedenástku desaťročia spoznáme v závere budúceho týždňa, hoci priebežné výsledky je možné sledovať po odhlasovaní a kliknutí na odkaz. AS Trenčín okrem toho zverejní aj ideálnu Jedenástku desaťročia podľa odborníkov ako Ján Kozák, Pavel Hapal, Adrián Guľa, Martin Ševela či Ladislav Borbély.

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk