ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Mucha v Poľsku na lavičke, údajne svojvoľne opustil tréning
zdroj: TASR

Mucha v Poľsku na lavičke, údajne svojvoľne opustil tréning

Slovenský brankár sa neobjavil v bráne Termalici Nieciecza počas jarnej ligovej ouvertúry a hoci to tréner poľského klubu Maciej Bartoszek zdôvodňuje zdravotnými problémami, podľa miestnych médií je všetko inak. Ján Mucha sledoval zápasové dianie z lavičky náhradníkov, hoci doteraz odchytal všetkých 21 kôl s plnou minutážou. V posledných dvanástich zápasoch jeho rukáv zdobila aj kapitánska páska.

„Prípad má nešportové pozadie. Počas sústredenia na Cypre mal tréner výhrady k zapájaniu sa slovenského hráča do určitých cvičení. Mucha si mal túto skutočnosť vysvetliť tak, že s ním tréner naďalej už nepočíta do základnej zostavy a svojvoľne odišiel z tréningu,“ píše sa v článku poľského portálu Przeglad Sportowy.

„Neviem odkiaľ máte takéto informácie. Všetko na hernom sústredení predbehlo štandardne,“ zareagoval na túto informáciu samotný Ján Mucha. Účastník svetového šampionátu 2010 v JAR prestúpil k poľskému prvoligistovi pred touto sezónou z bratislavského Slovana.

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z klubu: Nieciecza LKS

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Poľsko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk