ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Yadea ázijským sponzorom šampionátu v Rusku
zdroj: TASR/AP

Yadea ázijským sponzorom šampionátu v Rusku

Spoločnosť Yadea, líder vo výrobe motocyklov, bicyklov a skútrov na elektrický pohon, bol menovaný regionálnym partnerom podujatia FIFA World Cup™ na rok 2018. Ako regionálny partner pre Áziu získala spoločnosť Yadea niekoľko privilégií, vrátane vystavenia LED reklamného panelu počas podujatia, prístupu k vstupenkám a práva na asociáciu značky s podujatím v regióne.

Spolupráca s FIFA je míľnikom v histórii spoločnosti Yadea, nakoľko potvrdzuje štatút svetovej triedy tejto značky na ceste ku globálnej expanzii. Spoločnosť bola založená v roku 2001. Vyrába highendové motocykle s elektrickým pohonom, bicykle a skútre, realizuje výskum a vývoj a udržiava medzinárodnú predajnú sieť, ktorá podporuje export svojich produktov do 66 krajín sveta.

„Pre spoločnosť Yadea je veľkou cťou byť ázijským regionálnym partnerom podujatia FIFA World Cup™ na rok 2018. Ide o jedno z najsledovanejších športových udalostí na svete, čo skvelé zapadá do stratégie značky Yadea v oblasti internacionalizácie a trhovej pozície," povedal prezident skupiny Yadea Technology Group, Liu Yeming. „Yadea zosúladí svoje regionálne propagačné kampane s podujatím FIFA World Cup™ v roku 2018, aby oslovila futbalových fanúšikov a rozšírila povedomie o svojich kvalitných motocykloch, bicykloch a skútroch na elektrický pohon."

„Sme radi, že privítame značku Yadea medzi našimi regionálnymi partnermi a tešíme sa na spoluprácu, od ktorej si sľubujeme prilákanie nových fanúšikov futbalu v tomto dôležitom regióne pre FIFA," povedal hlavný obchodný riaditeľ FIFA, Philippe Le Floc'h. „Yadea je značkou mladých ľudí, najmä tých, ktorí si chcú zachovať udržateľný životný štýl a to sú dva aspekty, ktoré sú pre nás mimoriadne dôležité."

V ostatnom období si spoločnosť Yadea vytýčila strategickú „highendovú" orientáciu a dodržiava zásadu „poskytovania produktov, ktoré spotrebiteľom sprostredkujú pocit pohody". Yadea započala tiež zmluvnú spoluprácu s americkým výrobcom elektrických motocyklov Lightning Motors, známou rakúskou dizajnérskou spoločnosťou KISKA, rakúskou spoločnosťou Swarovski a japonskou firmou Panasonic. Okrem toho vlastní jediné národné podnikové laboratórium akreditované Čínskou národnou akreditačnou radou pre posudzovanie zhody (CNAS). Zameriava sa na získavanie podpory od organizátorov pretekov motocyklov, tvorcov inteligentných technológií pre automobily a poskytovanie komplexných automobilových služieb 4S (predaj, náhradné diely, servis a prieskum).

Najnovšie z ligy: MS 2018 - Rusko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: MS2018

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk