ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Senica nekončí, priviedla ďalšieho Juhoameričana
zdroj: fksenica.eu

Senica nekončí, priviedla ďalšieho Juhoameričana

Zdá sa, že menoslov nových hráčov v FK Senica sa nikdy nezastaví. Káder Záhorákov počas zimy rozšírilo už desať hráčov a dnes vedenie klubu predstavilo ďalšiu akvizíciu z Južnej Ameriky.

Na polročné hosťovanie s možnosťou opcie prichádza na Záhorie 27-ročný kolumbijský obranca Ricardo Villarraga. Rodák z Bogoty v minulosti pôsobil v kluboch v rodnej krajine, v rokoch 2013 a 2014 si vyskúšal angažmán v Benfice Lisabon.

"Som rád, že som dostal šancu byť v Senici a verím, že keď budem tvrdo pracovať, podarí sa nám naplniť naše ciele. V klube je veľa Juhoameričanov, v mojom začiatku mi to určite pomôže. Intenzita tréningov je na vysokej úrovni, zatiaľ mi to takto vyhovuje. V Bogote máme tiež chladnejšie počasie, ale tu máte naozaj zimu," rozhovoril sa pre klubový web Senice 183 centimetrov vysoký zadák, ktorý na Slovensko priletel vo štvrtok a už v piatok absolvoval prvú tréningovú jednotku. Cez víkend dokonca naskočil do hry v generálke proti maďarskému Gyirmótu, ktorú Seničania vyhrali 3:2.

"Dlhšiu dobu som futbal nehral, čo bolo aj dnes na ihrisku badateľné. Musím na sebe viac pracovať a výsledok sa určite dostaví. Chcem v prvom rade pomôcť tímu k záchrane a ak sa to podarí, verím že má mužstvo potenciál pohybovať sa v tabuľke vyššie a prípadne zabojovať aj o pohárové priečky," dodal pre fksenica.eu hráč prezývaný "La Anguila".

Najnovšie z klubu: Senica

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk