ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Lallana neudržal nervy na uzde, putoval rovno pod sprchy
zdroj: LFCTV

Lallana neudržal nervy na uzde, putoval rovno pod sprchy

Na Tottenham Hotspur nebudú mať hráči a fanúšikovia Liverpoolu najlepšie spomienky. Prvoligové "áčko" prišlo v nedeľu po sporných momentoch o víťazstvo nad "kohútmi" (2:2), juniorka zasa s londýnskym celkom prekvapujúco prehrala (0:1). Navyše, prišla až o dvoch vylúčených hráčov.

Liverpool U23 okupuje v prvej skupine juniorskej Premier League prvé miesto v tabuľke. V pondelok cestovali "The Reds" na pôdu predposledného Tottenhamu, ktorému spolu s Manchestrom United hrozí zostup do nižšej súťaže. "Kohútom" išlo o veľa a na trávniku sa tak iskrilo viac než obvykle.

V drese hostí nastúpil aj rekonvalescent Adam Lallana, ktorý sa konečne uzdravil po dlhodobom zranení. Tridsaťtrinásobný anglický reprezentant by sa mal postupne dostať do ideálnej fyzickej kondície a vybojovať si miesto v tíme Jurgena Kloppa. Pondelkový výkon mu ale k povolaniu do prvého tímu rozhodne nepomohol.

Lallanovi, ako najskúsenejšiemu hráčovi súpera, venovali futbalisti Tottenhamu patričnú pozornosť. Nedali mu dýchať, neustále ho tesne bránili, čo sa 29-ročnému ofenzívnemu stredopoliarovi nepozdávalo. Po jednom z atakov zo strany 19-ročného Georgea Marscha neudržal nervy na uzde. Namiesto toho, aby takticky vyčkal a vypýtal si pre hráča domácich žltú kartu, rozhodol sa vysvetliť si to s ním ručne-stručne. Mladíka v záchvate hnevu chytil pod krk a stláčal mu hlavu smerom k zemi. Keď ho jeho spoluhráč Danny Ings od vystrašeného tínedžera odtiahol, Lallana zamieril rovno do šatne. Takto by sa niekdajšia hviezda Southamptonu správať rozhodne nemala...

Video: streamable.com

Najnovšie z klubu: Liverpool

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Anglicko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk