ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Neuveriteľné. Českí rozhodcovia to v Corner Challenge natreli profíkom!
zdroj: youtube.com/1. FOTBALOVÁ LIGA

Neuveriteľné. Českí rozhodcovia to v Corner Challenge natreli profíkom!

Na jarnú časť sezóny 2017/2018 sa nepripravujú len hráči, ale i rozhodcovia. Aj naši západní susedia z Českej republiky odštartujú ligové boje cez víkend 17.-18. februára. Zdá sa však, že v príprave musia zabrať.

Českí futbalisti si zimnú prípravu spestrili takzvaným Corner Challenge. Ide o súťaž v strieľaní gólov od rohovej zástavky. Zvíťazí ten, kto strelí najviac gólov. Do "challengeu" sa zapojilo všetkých 16 účastníkov českej najvyššej súťaže.

Najviac gólov (9) nastrieľali hráči FC Fastav Zlín, najmenej zástupcovia Sigmy Olomouc (1). Výzvu však prijali aj štyria rozhodcovia, ktorí pískajú tamojšiu Het ligu. Ich výkon dokonale zatienil i profíkov, ktorí, zdá sa, musia v tréningu poriadne zabrať. Páni s píšťalkami, klobúk dolu!

zdroj: youtube.com/1. FOTBALOVÁ LIGA

Reakcie na video na seba nenechali dlho čakať. Fanúšikovia tvrdia, že hráči by sa mali hanbiť, niektorí si myslia, že ide o "podfuk". Jeden z priaznivcov zasa verí, že vďaka tomuto úspechu možno budú mať rozhodcovia na trávniku väčší rešpekt. 

"To je fakt smutné. Futbalisti, ktorí robia šport profesionálne, sú horší než rozhodcovia. Česká liga, no..." skonštatoval s úsmevom fanúšik Radek.

Čo myslíte, ako by v podobnej výzve obstáli zástupcovia Fortuna ligy a slovenskí rozhodcovia? :-)

Najnovšie z ligy: Česko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk