ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Nitra ulovila jedného z najlepších hráčov druhej ligy
zdroj: fcnitra.com

Nitra ulovila jedného z najlepších hráčov druhej ligy

Arménsky útočník Vahagn Militosyan sa stal novou posilou FC Nitra. V krátkom období je to druhá ofenzívna posila fortunaligistu spod Zobora, keďže nedávno sa do materského klubu vrátil aj útočník Tomáš Vestenický. Klub informoval o novej posile na oficiálnej stránke.

Militosyan prišiel do Nitry z druholigového Komárna a fortunaligistovi sa upísal na dva roky. "Militosyan bol jeden z najlepších strelcov druhej ligy, sledovali sme ho už dlhšie. Som veľmi rád, že sa nám ho podarilo získať a podpísali sme s ním profesionálny kontrakt. Rokujeme o prestupe Filipa Balaja a podpisom Vestenického a Militosyana sa snažíme naplniť potrebu hráčov do ofenzívy,“ uviedol predseda predstavenstva FC Nitra Marián Valenta.

Militosyan pôsobil vo futbalovej akadémii FC Lorient, neskôr hrával v Stade Laval a v Grenobli. Na Slovensku už okrem Komárna pôsobil aj v Topoľčanoch. "Som veľmi rád, že mi Nitra dala šancu a ponúkli mi zmluvu. Kabína ma prijala dobre, sú tu výborní hráči a tréningy sú kvalitné. Prvá liga sa mi páči, tu už začína seriózny futbal. Chcel by som dobre odohrať jarnú časť a ukázať Nitre, ale aj Slovensku, že som dobrý hráč. Podarilo sa mi to v tretej aj v druhej lige a dúfam, že sa mi to podarí aj tu." povedal pre fcnitra.com 24-ročný útočník, ktorý v drese Komárna zaznamenal na jeseň v 2. lige 10 gólov.

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z klubu: Komárno

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk