ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Trnava prehrala, zaujala rozhodkyňa
zdroj: spartak.sk

Trnava prehrala, zaujala rozhodkyňa

Futbalisti Spartaka Trnava odohrali v pondelok štvrté stretnutie zimnej prípravy, v tureckom Kundu v ňom prehrali s uzbeckým účastníkom ázijskej Ligy majstrov Nasafom Qarshi 2:3.

Podľa informácie na klubovom webe "andelov" v súboji "zaujala" bieloruská rozhodkyňa, ktorá v jeho priebehu vytiahla šesťkrát žltú a dvakrát červenú kartu.

Spartak Trnava - Nasaf Qarshi 2:3 (2:2)
Góly: 14. Greššák, 45. Yilmaz - 26. Ceran, 28. Kenjabajev, 71. Ceran (z 11 m), ČK: 36. Godál - 36. Kenjabajev

Spartak: Vantruba - Čeredničenko, Godál, Hladík, Janso - Pehlivan, Greššák - Jirka (85. Bogdanovski), Vlasko, Brigant - Yilmaz (73. T. Vantruba)

Nestor El Maestro (tréner FC Spartak Trnava): "Určite nie je dobré, že sme videli toľko kariet. Chyby boli na našej strane, ale i súperovej. Vždy je lepšie, keď sú oba celky profesionálnejšie. V prvom dejstve sme neboli na ihrisku, chýbala koncentrácia. Po zmene strán to pre mňa bolo oveľa lepšie. Paradoxne sme sa nepresadili gólovo, ale nevadí. Hrali sme intenzívne, dobre s loptou na kopačke a agresívne pri napádaní. Zajtra sa pokúsime byť lepší."

Lukáš Greššák (hráč FC Spartak Trnava): "Vstup nám celkom vyšiel, dali sme gól, hrali svoju hru. Následne vznikla na ihrisku nervozita a prestali sme sa koncentrovať. Celkovo prvý polčas nebol dobrý. Druhé dejstvo si myslím, že nebolo zlé. Zlepšila sa naša hra, neriešili zbytočné veci, ktoré nemôžeme ovplyvniť a sústredili sme sa tak len na seba. Žiaľ, nevytvorili sme si žiadnu gólovú šancu a dostali gól. Príprava je v polovici. Vieme, na čom musíme zapracovať, aby bolo všetko v poriadku."

Tomáš Brigant (hráč FC Spartak Trnava): "Do zápasu sme išli z dvojfázových tréningov. V prvom polčase sme sa hľadali. Najmä v jeho závere panovala zbytočná nervozita. Paradoxne, podarilo sa nám dvakrát skórovať. V druhom sme hrali lepšie, kombinačnejšie, ale nedokázali sme prekonať brankára. Jje to príprava, vieme, aké nedostatky musíme odstrániť. Ideme ďalej."

zdroj: spartak.sk

zdroj: youtube/FCSpartak.TV

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk