ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Hráčsky pohyb v Žiline: Z Nitry prichádza Balaj, na odchode Špalek
zdroj: TASR

Hráčsky pohyb v Žiline: Z Nitry prichádza Balaj, na odchode Špalek

Do Žiliny prichádza útočník FIlip Balaj, ktorý svoju krátku seniorskú kariéru prežil doteraz v Nitre. Informoval o tom RTVS vo večernom športovom spravodajstve.

Talentovaný futbalista sa v jesennej časti Fortuna ligy presadil dovedna šesťkrát, ale až polovicu gólov strelil z pokutových kopov. Útočníkom číslo jeden v jeho novom pôsobisku pod Dubňom bol doteraz Samuel Mráz, alternatívou Yusuf Otubanjo. Ten však značnú časť jesene laboroval so zranením.

Zo Žiliny je údajne na odchode šikovný krídelník Nikolas Špalek, ktorý by mal posilniť Bresciu, osemnásty tím talianskej Serie B. Špalek v tejto sezóne zasiahol do všetkých devätnástich zápasov a pripísal si na svoje konto štyri góly. Pred príchodom do Žiliny pôsobil v trnavskom Spartaku a Nitre.

Viac informácií o prestupovej politike Žilinčanov prinesieme v najbližších dňoch slovami ich hlavného trénera Adriána Guľu.

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z klubu: Nitra

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk