ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Hamšíkov jasný odkaz Juventusu: Neapol neopustím
zdroj: TASR/AP

Hamšíkov jasný odkaz Juventusu: Neapol neopustím

Marek Hamšík v tom má jasno. Hoci sa o neho zaujíma najúspešnejší taliansky klub za posledné desaťročie, on prestup odmieta. Túži totiž po jedinom - získať s SSC Neapol vysnený ligový titul.

Hoci Neapol v ostatných rokoch prišiel o viacero svojich hviezd ako Lavezzi, Cavani či Higuaín, Hamšík zostal klubu lojálny. A nehodlá to zmeniť. Najlepší strelec SSC v histórii je už dnes hrajúcou legendou klubu. A hoci sa o neho zaujíma viacero európskych gigantov na čele s Juventusom, on sa nikam nechystá.

"Nemám pochybnosti o mojej budúcnosti. Som hráčom Neapola a nechystám sa ho opustiť," vyhlásil kapitán "Partenopei", ktorý má pod Vezuvom kontrakt platný do júna 2020.

"Teraz sa koncentrujem na jediné, a to, aby som do Neapola doniesol Scudetto. To je môj hlavný cieľ. Sme na čele tabuľky. Tesne za nami je Juventus, ďalšie tímy strácajú deväť a viac bodov. Bude to náročné, no verím, že to dokážeme," zaželal si Hamšík a na margo "starej dámy" poznamenal: "Juventus je veľký klub, no ja sa teraz nechcem baviť o iných tímoch."

Neapol čaká po krátkej zimnej prestávke ďalší ligový zápas v nedeľu na pôde Atalanty, Juventus sa o deň neskôr predstaví doma proti FC Janov.

zdroj: goal.com

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z klubu: Napoli

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Taliansko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk