ProFutbal.sk ProFutbal.sk

V Senici ďalší Venezuelčan, po Ronaldovi prichádza Celis
zdroj: fksenica.eu

V Senici ďalší Venezuelčan, po Ronaldovi prichádza Celis

Po stredajšom angažovaní Ronalda Chacóna získal FK Senica na polročné hosťovanie s opciou druhého Venezuelčana. Do poslednému tímu priebežného poradia Fortuna ligy prichádza Richard Celis.

Celým menom Richard Enrique Celis Sánchez je rodákom z venezuelského Caracasu. "Ďakujem za možnosť a dôveru byť súčasťou klubu, akým je FK Senica. Som šťastný a zo všetkého veľmi milo prekvapený. Sú tu skvelí ľudia, spoluhráči, personál, nečakal som, že budú na mňa taký priateľskí," podelil sa o prvé dojmy nádejný 21-ročný útočník pre web fksenica.eu.

"U nás vo Venezuele sme mali tréningy zamerané viac na behanie a fyzickú prípravu, v Senici je príprava zaujímavejšia, sú tu prepojené fyzické a taktické zložky čo sa mi viac páči. Vážim si príležitosť, ktorú mi klub FK Senica ponúkol a urobím všetko preto, aby sme sa vyhli bojom o záchranu, s ktorými mám čerstvé skúsenosti," dodal Juhoameričan, ktorý naposledy pôsobil vo venezuelskom klube Deportivo JBL del Zulia, ktorý až do posledného kola bojoval o záchranu v najvyššej súťaži.

Najnovšie z klubu: Senica

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk