ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Za megaprestupom do Sparty stojí vyzývavá agentka z Playboya
zdroj: mediartv1.freenode.ro

Za megaprestupom do Sparty stojí vyzývavá agentka z Playboya

Šialené. Zatiaľ, čo iné kluby v lige za to vyžijú celý rok, pražská Sparta za rovnaké peniaze dokáže priviesť do svojho tímu jedného hráča. Český gigant má na lane rumunského stredopoliara Nicolaea Stanciua, za ktorého je ochotná zaplatiť neuveriteľných 5 miliónov eur!

Talentovaný 24-ročný ofenzívny stredopoliar či krídelník je odchovancom Unirea Alba lulia, odkiaľ v roku 2011 prestúpil do Vaslui. Pozornosť na seba strhol počas troch rokov v Steaue Bukurešť, kde zaznamenal 24 gólov v 90 ligových vystúpeniach. Záujem o jeho služby dokonca prejavila londýnska Chelsea, koncom augusta 2016 napokon putoval za takmer 9 miliónov eur do Anderlechtu Brusel, kde podpísal päťročný kontrakt. Až do októbra minulého roka bol oporou tímu, po príchode trénera Heina Vanhaezebroucka však stratil miesto v základnej zostave a začal uvažovať nad odchodom z klubu. Sparta sa dnes pre neho javí ako ideálna príležitosť.

"Momentálne máme tri ponuky z Európy, niektoré z veľmi dobrých klubov, jednu od ozajstného veľkoklubu. A asi desať ponúk na hosťovanie. Každopádne, môžem oficiálne oznámiť, že v Anderlechte Stanciu nezostane. Na 99,9 percent sme dohodnutí so Spartou. Je to otázka niekoľkých hodín," cituje slová hráčovej agentky Anamarie Prodanovej český portál fotbal.idnes.cz.

Nicolae Stanciu
Devätnásťnásobný rumunský reprezentant prestúpil pred rokom a pol do Anderlechtu za takmer 9 miliónov eur. Do Sparty by mal prísť za 5 miliónov (foto: TASR/AP)

Keďže Anderlecht za hráča zaplatil takmer deväť miliónov, je logické, že nechce byť príliš stratový. Aj preto hráčovu cenu stanovil na minimálne päť miliónov eur. "Keď sa naskytla možnoť získať ho, bol som za. Poznám ho veľmi dobre. Pre nás by to bolo presne to, čo potrebujeme. Je schopný dávať góly, má výbornú kopaciu techniku, v zálohe môže hrať na viacerých postoch. Je to pracovitý futbalista a slušný človek," povedal na adresu mladého Rumuna športový riaditeľ Sparty Zdeněk Ščasný. Zaujímavosťou je, že Stanciu dal tesne pred odchodom do Anderlechtu v kvalifikácii o postup do Ligy majstrov Sparte v dvoch zápasoch tri góly a sám sa tak postaral o jej vyradenie z prestížnej súťaže. Na lavičke "rudých" vtedy sedel práve Ščasný, informuje fotbal.idnes.cz.

Vyzývavá agentka

České médiá a tamojší fanúšikovia si okrem talentovaného futbalistu okamžite všimli i ďalšiu vec. Za prestupom Stanciua do Sparty stojí možno najvyzývavejšia futbalová agentka na svete. Niekdajšia rumunská modelka Anamaria Prodanová sa na sociálnych sieťach pýši viacerými provokatívnymi fotkami (nie všetky môžeme uverejniť :).

Dnes 45-ročná agentka v minulosti fotila aj pre Playboy, neskôr podľahla svetu futbalových transferov. Ďalší sa jej môže podariť už za niekoľko hodín.

Anamaria Prodanová
Anamaria Prodanová (foto: Instagram)

Anamaria Prodanová v Playboy
Fotky Anamarie Prodanovej v magazíne Playboy (foto: Playboy/romaniatv.net)

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z klubu: Anderlecht

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk