ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Chrien opúšťa Benficu, bude hosťovať v zahraničí
zdroj: TASR

Chrien opúšťa Benficu, bude hosťovať v zahraničí

Martin Chrien minimálne do leta opúšťa Benficu Lisabon. Niekdajší mládežnícky reprezentant Slovenska a účastník európskeho šampionátu hráčov do 21 rokov v Poľsku sa nedokázal prepracovať do A-tímu portugalského giganta, preto sa rozhodol zmeniť pôsobisko.

O jarnom hosťovaní informovala Chrienova oficiálna facebooková stránka, na ktorej sa objavil článok z periodika Record. Talentovaný dvadsaťdvaročný stredopoliar nastúpil v najvyššej portugalskej súťaži iba na jeden duel, pri augustovom víťazstve 5:0 nad Belenensens odohral 20 minút. Koncom minulého roka bol preradený do B-tímu. 

"Vzhľadom na veľmi silnú konkurenciu na danom poste (Pizzi, Krovinovič) nedostal po úvode sezóny Martin herný priestor v prvom tíme a v decembri bol preradený do B-tímu Benficy. Odohral takmer plnú minutáž, s týmto krokom však nebol spokojný. Vedenie klubu stále verí v jeho talent a umožní mu v nasledujúcej časti sezóny hosťovanie v zahraničnom klube," píše sa na Facebooku niekdajšieho hráča Ružomberka, Brna, Českých Budějovic, Plzne či Banskej Bystrice.

Nové pôsobisko Martina Chriena bude známe až po oficiálnom oznámení.

zdroj: Facebook/Martin Chrien

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk