ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Slávny komentátor sa odviazal: Prespieval hymnu Barcelony a poslal odkaz Coutinhovi
zdroj: facebook/Ray Hudson

Slávny komentátor sa odviazal: Prespieval hymnu Barcelony a poslal odkaz Coutinhovi

Známy britský reportér Ray Hudson sa pri zápase Barcelony poriadne odviazal. V čase, keď hráči nastupovali na hraciu plochu pred zápasom a fanúšikovia zborovo nôtili klubovú hymnu, si rodák z Anglicka do ich melódie vložil svoj vlastný text, ktorým poslal odkaz novej posile mužstva a druhému najdrahšiemu hráčovi futbalovej histórie Philippeovi Coutinhovi.

Šesťdesiatdvaročný komentátor športového kanálu beIN Sports a moderátor americkej rozhlasovej stanice SiriusXM sa v minulosti vo futbale aj profesionálne pohyboval. Odchovanec Newcastle United však pôsobil najmä v zámorí, kde sa neskôr stal nakrátko aj trénerom. Obľúbená športová mediálna postava sa teraz postarala o januárový virál spontánne prespievanou hymnou FC Barcelona s nasledovným textom:

Coooutinho! Coooutinho!

Stál si veru slušné prachy,

ale Barca v teba verí.

Skús byť lepší ako Gomes,

lebo ťa pošlú naspäť domov,

späť do studených a vlhkých nocí v Stoke.

Teraz si v Španielsku

slnečnom, slnečnom Španielsku.

Tak choď a zaslúž si tie tučné výplaty

od Barcy, Barcy, Barcy.

Philippe Coutinho sa presunul do metropoly Katalánska minulý týždeň, anglický Liverpool zaňho zinkasoval astronomickú čiastku 160 miliónov eur. Dvadsaťpäťročný Brazílčan sa tak v rebríčku historicky najdrahších posíl radí v súčasnosti na druhé miesto za krajana Neymara, ktorý práve z Barcelony putoval do francúzskeho Paríža za 225 miliónov eur. Sumu ešte prípadne môže prekonať kmeňový hráč AS Monaco Kylian Mbappe, ktorý je aktuálne na hosťovaní v PSG a klub v prípade využitia opcie pošle na účet konkurenčného tímu za francúzskeho tínedžera 186 miliónov eur. 

Coutinho prišiel do Liverpoolu v roku 2013 z Interu Miláno, anglický klub za neho vtedy zaplatil len približne 10 miliónov eur. Barcelona sa šikovného futbalistu snažila získať už v lete, Angličania ale ponuku, v tom čase asi dvojtretinovú, odmietli.

Najnovšie z klubu: Barcelona

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Liga majstrov

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk