ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Ľupták si vyberá zo zahraničných ponúk, DAC-u želá veľa úspechov
zdroj: fcdac.sk

Ľupták si vyberá zo zahraničných ponúk, DAC-u želá veľa úspechov

Slovenský stredopoliar Branislav Ľupták ukončil pôsobenie v DAC Dunajská Streda. Ako informoval klub na oficiálnom webe, posledným decembrovým dňom sa 26-ročnému hráčovi skončila zmluva a po troch rokoch opúšťa Žitný ostrov.

Ľupták prišiel do DAC začiatkom roka 2015 z banskobystrickej Dukly, spolu si žlto-modrý dres obliekol v 70 ligových stretnutiach a strelil štyri góly. Hráč návrh klubu na ďalšiu spoluprácu neprijal. 

"Momentálne si hľadám nového zamestnávateľa. Mám niekoľko ponúk zo zahraničia, uvidíme, ktorá bude pre mňa najvýhodnejšia. Na DAC budem spomínať len v dobrom. Prežil som tu naozaj pekné tri roky a spoznal veľa nových priateľov, či už spomedzi spoluhráčov alebo ľudí pri mužstve. Ďakujem trénerom, ktorých som zažil, pánovi Világimu, že som tu mohol byť a pánovi prezidentovi Véghovi, ktorý mi pomohol pri prestupe do DAC. Zahral som si aj na krásnom štadióne pred super fanúšikmi a želám im, aby s mužstvom zažili veľa úspechov," povedal.


“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z klubu: Dunajská Streda

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk