ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Šulla sa dočkal a podpísal zmluvu so Slovanom: Veľmi si to vážim
zdroj: skslovan.com

Šulla sa dočkal a podpísal zmluvu so Slovanom: Veľmi si to vážim

Odchovanec senického klubu Michal Šulla bol na odchode do bratislavského Slovana už v lete, ale transfer stoplo zranenie ramena. Napokon sa prestup upiekol v zimnej prestávke a 26-ročný brankár podpísal s klubom z hlavného mesta kontrakt na tri a pol roka.

"Všetko pribrzdilo zranenie ramena, ale Slovan mal o mňa naďalej záujem, prebehli ďalšie korektné rokovania a napokon sme sa dohodli na zmluve. Som poctený, že som sa stal súčasťou najúspešnejšieho slovenského klubu a veľmi si vážim, že si ma Slovan vybral," povedal bezprostredne po podpise zmluvy Michal Šulla pre klubový web.

Bývalý mládežnícky reprezentant odchytal v posledných štyroch rokoch 120 fortunaligových zápasov a bol výraznou oporou Seničanov. Na jeseň však do ligového diania nezasiahol. Hoci bol stále hráč Záhorákov, príležitosť dostával aj po jeho vyzdravení František Plach. „Hovorí sa, že hráči sa po zranení vracajú fyzicky ešte lepšie pripravení, než boli v minulosti. Verím, že u mňa to bude rovnako. Počas posledného polroka som veľa pracoval, aby sa rameno dalo dokopy. V Senici sa mi venoval tréner Miroslav Mentel, za čo som mu vďačný. Teraz sa cítim výborne, som stopercentne fit a nič mi nebráni v tom, aby som naplno trénoval,“ pozerá sa vpred 26-ročný brankár, ktorého vo futbalovom raste výrazne ovplyvnila práca Miroslava Mentela. Pod jeho vedením sa pripravoval od sedemnástich rokov.

V bratislavskom tíme bol v poslednom čase stabilnou jednotkou Dominik Greif, ale Šulla si z toho nerobí ťažkú hlavu: "Čaká nás sústredenie v Turecku, kde odohráme dostatok zápasov, uvidíme, ako sa mi v nich bude dariť. Samozrejme, každý brankár chce chytať a ja tiež urobím maximum, aby som sa dostal do brány.“

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk