ProFutbal.sk ProFutbal.sk

ViOn chce na jar útočiť na šestku, čaká ho sústredenie v Chorvátsku
zdroj: TASR

ViOn chce na jar útočiť na šestku, čaká ho sústredenie v Chorvátsku

Ôsme mužstvo po jesennej časti Fortuna ligy 2017/2018 ViOn Zlaté Moravce-Vráble má v úmysle na jar bojovať o šiestu priečku v tabuľke. Zverenci trénera Juraja Jarábka, ktorí na elitné sexteto strácajú štyri body, začali v pondelok so zimnou prípravou.

Na prvom tréningu sa realizačnému tímu hlásilo len 15 hráčov, čoskoro už v kabíne bude ale živšie. Na ceste z Brazílie je momentálne trio Cleber, Mateus a Ewerton. Chýbal aj Nikolič, ktorý ešte slávi pravoslávne Vianoce, Dobrotka sa k spoluhráčom pripojí v utorok. V kádri prišlo k istému pohybu, opustili ho Záhumenský (do DAC Dunajská Streda), Szymonovicz (ukončenie hosťovania), resp. Baggio a Renan sa vrátili do Brazílie. Do mužstva prišli Kotula a Rigo (zo Slovana Bratislava), zo Slavie Praha Chochišvili.

fcvntrn080118nr2487948
Zdroj: TASR
"Koncom roka 2017 sme dokončili novú umelú trávu, ktorá splňuje tie najvyššie parametre. Cieľom pre jarnú časť je boj o hornú šestku tabuľky. Doma sme silní, hráme s Trnavou a Trenčínom a chceme byť úspešní. Uvidíme ako to vypáli," povedal pre TASR Karol Škula, prezident klubu.

"Nálada v kabíne je výborná, počasie je priam ideálne. Máme novú umelú trávu, prípravu zahájime v domácich podmienkach. Bude krátka, chlapci mali individuálne plány. Zajtra prebehne váženie, lebo nejaké kilečká navyše sa určite objavia. Od 27. januára do 3. februára odchádzame na sústredenie na Makarskú riviéru," doplnil tréner Juraj Jarábek.

fcvntrn080118nr6487956
Zdroj: TASR
Program zimnej prípravy ViOn Zlaté Moravce-Vráble:
13. januára: ViOn Zlaté Moravce - Sereď
17. januára: ViOn - Komárno
20. januára: ViOn - Šaľa
24. januára: ViOn - Zlín
27. januára: ViOn - Siofók
30. januára: ViOn - NK Dugoplje
3. februára: ViOn - Hajduk Split
10. februára: generálka na ligu, súper v štádiu riešenia

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z klubu: Zlaté Moravce

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk