ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Hrozivý Silvester bývalého útočníka argentínskej reprezentácie
zdroj: twitter

Hrozivý Silvester bývalého útočníka argentínskej reprezentácie

Za Argentínu si zahral pod trénermi Sergiom Batistom i Alejandrom Sabellom. Do svojich 27 rokov strieľal góly za slávnu Bocu Juniors, s ktorou oslavoval dva ligové tituly. V minulom roku sa tešil aj z uruguajského - už ako hráč miestneho Peňarolu. Útočník Lucas Viatri (30), ktorý okrem Ameriky pôsobil aj jeden rok v Číne, sa na trávniku tak skoro znovu neobjaví. Príčinou je nešťastný incident z vítania nového roka 2018.

Lucas Viatri v roku 2011 odohral za Argentínu tri reprezentačné stretnutia. Strelecky sa v nich nepresadil. Naopak, pred príchodom do Peňarolu sa mu darilo v Estudiantes, zahral si aj za Banfield či Chiapas. Silvester 2017 trávil s rodinou a priateľmi doma v Argentíne, kde mu nešťastím priamo v tvári vybuchla zábavná pyrotechnika. Na sociálnej sieti sa objavili fotky s rozsahom zranení odchovanca Bocy Juniors. Okrem spáleného obočia a popálenín na tvári má vážnejšie poranenie na ľavom oku.

iPiccy-collage
twitter

Viatriho zamestnávateľ Peňarol vydal stanovisko: „Lucas má za sebou nehodu, ktorá zasiahla jeho oči. Nachádza sa v Buenos Aires, kde sa zotavuje. Prebiehajú vyšetrenia, ktoré rozhodnú o ďalšej liečbe.“  Zatiaľ nie je známe, kedy a či vôbec sa tridsaťročný zakončovateľ bude môcť vrátiť na trávniky.

47B1047500000578-5227983-image-a-2_1514883636813
twitter

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk