ProFutbal.sk ProFutbal.sk

V Ružomberku zasadala dozorná rada: Pokračujte v rokovaniach so Saparom
zdroj: TASR

V Ružomberku zasadala dozorná rada: Pokračujte v rokovaniach so Saparom

Zdá sa, že tlak verejnosti v prípade ukončenia spolupráce MFK Ružomberok s našim bývalým reprezentantom Marekom Saparom prinesie svoje ovocie.

Dozorná rada MFK Ružomberok totiž odporučila generálnemu riaditeľovi Ľubomírovi Golisovi a športovému riaditeľovi Dušanovi Tittelovi, aby pokračovali v rokovaniach: "Dozorná rada klubu bola informovaná o aktuálnom stave rokovaní s hráčom A-mužstva Marekom Saparom a odporučila vedeniu klubu, aby pokračovalo v rokovaniach s cieľom nájsť prijateľné riešenie pre hráča, klub a fanúšikov," píše sa v oficiálnom klubovom komuniké.

Marek Sapara totiž v sobotu oznámil, že s ním klub rozviazal zmluvu, hoci by zaň hral aj pri poberaní minimálnej mzdy. Sapara získal s klubom v roku 2006 majstrovský titul, potom odišiel do zahraničia, stal sa obľúbencom fanúšikov v nórskom Rosenborgu Trondheim. S reprezentáciou Slovenska sa zúčastnil na MS 2010 v JAR.

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Ružomberok

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

HOKEJ.sk