ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Griezmann sa ospravedlnil za kostým s "čiernou tvárou"
zdroj: twitter.com/SPayne_7

Griezmann sa ospravedlnil za kostým s "čiernou tvárou"

Futbalista Atlética Madrid Antoine Griezmann sa ospravedlnil za to, že "zavesil" na sociálne siete svoju fotografiu, na ktorej pózoval ako basketbalista s čiernou tvárou ako súčasť kostýmu v súvislosti s nedeľňajším večierkom osemdesiatych rokov zámorskej basketbalovej súťaže NBA.

Beloch Griezmann mal na fotografii na sebe čiernu parochňu, bol oblečený v basketbalovom drese s nápisom NBA 69 All Stars. Francúzsky futbalista zverejnil fotografiu na svojom oficiálnom facebookovom konte a pridal k nej aj smejúce sa emotikony. Stretlo sa to zväčša s negatívnymi reakciami, ktoré snímku označovali za "zlý nápad", ďalší žiadali, aby bola vymazaná, lebo vyvoláva rasistické narážky.

Hráč najprv reagoval takto: "Upokojte sa priatelia. Som fanúšik Harlemu Globetrotters a tejto skvelej éry... Je to vzdanie pocty." Neskôr pripojil ospravedlňujúce slová: "Pripúšťam, že to bolo z mojej strany necitlivé. Ak som niekoho urazil, tak sa ospravedlňujem." Dvadsaťšesťročný útočník patrí medzi najlepších futbalistov súčasnosti a jeho budúcnosť je spájaná s FC Barcelona.

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov SITA  je bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA porušením autorského zákona.”

Najnovšie z klubu: Atletico Madrid

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Španielsko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk