ProFutbal.sk ProFutbal.sk

O Mazáňa je záujem, v hre o jeho služby aj slávny portugalský klub
zdroj: Jozef Bedej

O Mazáňa je záujem, v hre o jeho služby aj slávny portugalský klub

Popredný portugalský klub Benfica Lisabon má záujem o slovenského reprezentanta v službách MŠK Žilina Róberta Mazáňa. Počas zimného prestupového obdobia tiež je v hre odchod tohto 23-ročného ľavého obrancu do inej krajiny. Informuje o tom portál sport.aktuality.sk aj s odvolaním sa na viaceré portugalské médiá.

"Transfer môže byť témou tohto prestupového obdobia. Benfica však nie je jedinou možnosťou, pretože evidujeme ponuku zo Španielska, ako aj Talianska," povedal pre spomenutý zdroj hráčsky zástupca Róberta Mazáňa Branislav Jašurek zo spoločnosti FairSport.

V lete do Benficy z Viktorie Plzeň zamieril stredopoliar Martin Chrien, aj on reprezentoval Slovensko na júnových ME hráčov do 21 rokov v Poľsku. Trenčiansky rodák Mazáň v A-tíme SR debutoval v októbri v trnavskom zápase proti Malte (3:0) na záver bojov v F-skupine európskej časti kvalifikácie o postup na MS 2018 do Ruska. Druhý štart v "áčku" pridal v novembrovom trnavskom prípravnom dueli proti Nórsku (1:0).

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov SITA je bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA porušením autorského zákona.”

Najnovšie z klubu: Benfica Lisabon

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Liga majstrov

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk