ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Icardi na ceste do Realu Madrid? Megaprestup údajne už dohodnutý
zdroj: TASR/AP

Icardi na ceste do Realu Madrid? Megaprestup údajne už dohodnutý

Argentínsky útočník Interu Miláno Mauro Icardi sa podľa známeho španielskeho novinára Pipiho Estradu do konca tohto mesiaca podrobí lekárskej prehliadke v španielskom klube Real Madrid. Podľa jeho informácii sa úradujúci španielsky majster už dohodol s Interom na odstupnom vo výške 92 miliónov eur. "Los Blancos" zaplatia 80 miliónov eur pri prestupe a 12 miliónov eur vo forme bonusov.

Štvornásobný argentínsky reprezentant by mal v novom pôsobisku ročne zarábať po zdanení 9 miliónov eur. Rodákovi z Rosaria zmluva rovnako zaručí 30 percent príjmov z reklamy, zvyšných 70 percent zostane klubu. Real Madrid by sa podľa predpokladov mal v najbližšom januárovom prestupnom termíne posilniť, keďže najmä ligové výkony "pusiniek" sú za očakávaniami a klub čelí kritike za nedostatočné posilnenie kádra po letných odchodoch Álvara Moratu, Jamesa Rodrígueza a Pepeho.

Táto informácia je však v rozpore s Icardiho vyjadreniami, ktorý nedávno vyjadril svoju spokojnosť s pôsobením v Interi Miláno. Správu priniesol taliansky portál football-italia.net.

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov SITA je bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA porušením autorského zákona.”

Najnovšie z klubu: Inter Milan

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Taliansko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk