ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Vladimíra Weissa na ihrisku tak skoro neuvidíme. Na ako dlho ho vyradí zranenie?
zdroj: TASR

Vladimíra Weissa na ihrisku tak skoro neuvidíme. Na ako dlho ho vyradí zranenie?

Slovenský reprezentant Vladimír Weiss utrpel vážne zranenie kolena, ktoré ho z hry vyradí na dlhšie obdobie. Sám futbalista to oznámil prostredníctvom sociálnej siete.

Čerstvo dvadsaťosemročný dostal k novembrovým narodeninám mimoriadne neželaný darček, po ktorom pravdepodobne bude musieť absolvovať operáciu a na futbalovom trávniku ho dlhšie neuvidíme. Magnetická rezonancia odhalila roztrhnutý krížny väz v ľavom kolene. Hoci sa dĺžka absencie dosiaľ nezverejnila, pri podobných zraneniach býva pauza približne polročná. S identickým zranením momentálne laboruje aj člen širšej nominácie slovenskej reprezentácie a stopér Slovana Bratislava Kornel Saláta.

„Stále tomu nemôžem uveriť, viem však, že všetko sa deje z nejakého dôvodu. Urobím všetko, čo bude v mojich silách, aby som sa vrátil čo najrýchlejšie a silnejší než kedykoľvek predtým. Nemôžem sa dočkať, kým budem opäť hrať,“ komentoval nepríjemné správy šesťdesiatštyrinásobný reprezentant a autor siedmich gólov v národnom tíme. V aktuálnej sezóne má na konte päť ligových gólov v drese katarského mužstva Al Gharafa, ktoré sa nachádza na šiestom mieste miestnej súťaže.

Najnovšie z kategórie: A-Mužstvo

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk