ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Carrick mal problémy s nepravidelným tepom, podstúpil operáciu srdca
zdroj: twitter

Carrick mal problémy s nepravidelným tepom, podstúpil operáciu srdca

Anglický stredopoliar Michael Carrick podstúpil v uplynulých dňoch menšiu operáciu srdca. Dôvodom absolvovania procedúry bol nepravidelný tep, pre ktorý nehral od septembra. Kapitán Manchestru United po zákroku uistil svojich fanúšikov, že je zdravotne v poriadku a pripravený pokračovať v hráčskej kariére.

Carrick sa začal cítiť zle počas druhého polčasu zápasu Ligového pohára s Burtonom Albion, ktorý sa hral 20. septembra. Na odporúčanie lekárov následne podstúpil operačný zákrok na odstránenie arytmie, tzv. katétrovú abláciu. "Po nej som na sebe tvrdo pracoval v tréningu a bol som podrobne monitorovaný. Teraz sa cítim fajn. Rád by som všetkých uistil, že som zdravý a späť v tréningovom procese tímu. Usilovne pracujem na zlepšení svojej kondície, aby som sa mohol čím skôr vrátiť do zostavy," citovala z vyhlásenia Carricka agentúra DPA.

Duel s Burtonom bol pre 36-ročného Carricka jediným tohtosezónnym vystúpením.“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z klubu: Manchester United

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Anglicko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk