ProFutbal.sk ProFutbal.sk

"Šestnástka" zaknihovala v príprave remízu so Srbskom
zdroj: Jozef Bedej

"Šestnástka" zaknihovala v príprave remízu so Srbskom

Slovenská reprezentácia do 16 rokov remizovala vo štvrtok v druhom z dvojice prípravných súbojov v Srbsku s domácimi rovesníkmi 2:3. Zverenci trénera SR 16 Samuela Slováka pred dvoma dňami prehrali 0:3.

Pre "šestnástku" to bol posledný zápas v tomto roku. Najbližšie sa SR 16 predstaví vo februári na UEFA Development turnaji v Grécku, kde budú ich súpermi domáci výber, Rusko a Wales.

Srbsko "16" - Slovensko "16" 2:2 (2:1)
Góly: 24. Blagojevič, 32. Isailovič - 11. Rosenberger, 48. Sivoň

zostava SR 16: Belko - Lacko, Leitner, Polčic (41. Sivoň), Štofan (41. Vlasák) - Varga (41. Pekár), Javro, Hornyák (71. Kaprálik), Suslov (52. Repa)- Kubík (52. Vyletel), Rosenberger

Samuel Slovák, tréner SR 16: "Opäť nie jednoduchý zápas. Myslím si, že sme boli miestami lepší ako súper, pri troche šťastia sme mohli aj tento zápas vyhrať. Zápasy so Srbmi, ktorí boli individuálne na veľmi dobrej úrovni, boli výbornou skúsenosťou pre chlapcov a naši odohrali so cťou oba zápasy, výsledkovo potešil ten druhý. Počas jesene absolvoval tento výber sériu medzinárodných zápasov s ťažkými súpermi a to našich hráčov posúvajú ďalej. V domácej lige sa s takýmito rivalmi nestretnú."

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z kategórie: Mládež

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk