ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Bol by to sen hrať pod Zidanom, vraví Eden Hazard
zdroj: TASR/AP

Bol by to sen hrať pod Zidanom, vraví Eden Hazard

Ofenzívny stredopoliar anglického futbalového klubu FC Chelsea Eden Hazard sa netají tým, že je obdivovateľom trénera Realu Madrid Zinedina Zidana a v rozhovore pre RTL povedal, že by bolo pre neho snom hrať jedného dňa pod ním.

"Každý vie, že mám rešpekt k Zidanovi ako hráčovi, ale aj za to, čo urobil ako kouč." povedal belgický reprezentant Hazard. "Bol môj idol," dodal.

Dostal aj otázku, či by zamenil FC Chelsea za Real Madrid. "Neviem, čo sa stane v budúcnosti v mojej kariére. Bol by to však sen hrať za Zidana," odpovedal 26-ročný futbalista. "Užívam si život na Stamford Bridge a stále je veľa vecí, ktoré by som chcel dosiahnuť s týmto klubom. Sústreďujem sa na hru v Chelsea," naznačil, že odchod z londýnskeho klubu zatiaľ nie je na programe dňa.

Rešpekt medzi Hazardom a Zidanom je vzájomný. Francúzsky tréner sa už v roku 2010 vyjadril, že by Belgičana angažoval aj so zatvorenými očami. V hierarchii futbalistov ho radí hneď za Lionela Messiho a Cristiana Ronalda.

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov SITA je bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA porušením autorského zákona.”

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z klubu: Chelsea

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Anglicko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk