ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Neymar nástupcom Ronalda v Reale Madrid? Ramos: Dvere má otvorené
zdroj: TASR/AP

Neymar nástupcom Ronalda v Reale Madrid? Ramos: Dvere má otvorené

Hoci ubehlo len pár mesiacov od megatransferu Neymara z Barcelony do PSG, už dnes sa špekuluje o jeho ďalšej zmene pôsobiska. Podľa informácií, ktoré sa v zahraničných médiách objavili, by mal brazílsky reprezentant jedného dňa nahradiť Cristiana Ronalda v madridskom Reale. Podľa viacerých hráčov je táto alternatíva veľmi reálna. A možno ešte aj skôr ako portugalská superstar opustí San Bernábeu.

Myslí si to aj útočník Chelsea Álvaro Morata, ktorý v Madride pôsobil a vie, že pre Real nie je nič nemožné. "Bude to náročné, vzhľadom na Neymarovu minulosť," naráža v rozhovore pre El Larguero Morata na fakt, že Brazílčan bol oporou Barcelony, no zároveň dodáva: "Už neraz sme sa presvedčili o tom, že pre Real neexistuje nič, čo by bolo nemožné."

Špekulácie novinárov odštartovali po tom, ako sa objavili správy o zlom vzťahu Neymara s trénerom Emerym a uruguajským kanonierom Edinsonom Cavanim. Rozvíril ich tiež kapitán "bieleho baletu" Sergio Ramos. "Rád hrám s tými najlepšími hráčmi a Neymar medzi nich nepochybne patrí. Možno je lepšie, že prv išiel do PSG, viete si predstaviť, čo by bolo, ak by prestúpil z Barcelony priamo do Realu? Bude záležať na jeho rozhodnutí, vo futbale nikdy neviete. Každopádne, dvere má u nás otvorené, ja osobne s ním mám veľmi dobrý vzťah," priznal pre Cadena Ser nekompromisný stopér.

Čo myslíte, dočkáme sa v dohľadnej dobe nového prestupového rekordu? Zaplatí Real Madrid za Neymara viac než 222 miliónov eur, ktoré doňho investoval parížsky gigant?


“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z klubu: Paris SG

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Liga majstrov

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk