Remíza Slovácka na ihrisku pražskej Dukly
zdroj: Jozef Bedej

Vo štvrtkovej predohrávke 11. kola najvyššej českej súťaže remizovali futbalisti Slovácka na ihrisku Dukly Praha 1:1.

Dukla takmer stratila domácu nedobytnosť, keď na Juliske v predchádzajúcich dueloch sezóny trikrát vyhrala a raz remizovala, pričom neinkasovala ani gól. Od 42. minúty prehrávala 0:1, ale podarilo sa jej napokon vyrovnať. V 79. minúte to zariadil Jakub Podaný, ktorý prelomil streleckú nemohúcnosť "vojakov" po dlhých 368. minútach.

Dukla Praha - 1. FC Slovácko 1:1 (0:1)
Góly: 79. Podaný - 42. Zajíc
I. Schranz
hral do 73. min., F. Bilovský (obaja Dukla) nastúpil v 57. min. - P. Šimko (Slovácko) odohral celý zápas

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”