ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Kuriózny gól Kamila Karaša, Lokomotíva aj vďaka nemu stále na čele
zdroj: fclokomotiva.sk

Kuriózny gól Kamila Karaša, Lokomotíva aj vďaka nemu stále na čele

Povinnú jazdu majú úspešne za sebou. Futbalisti Lokomotívy Košice ako líder 2. ligy privítali v piatok na svojom štadióne v Družstevnej pri Hornáde poslednú Podbrezovú B. A hoci mali herne navrch, napokon "železiarov" zdolali len tesne 2:1.

Zverenci trénera Rusnáka môžu za zisk troch bodov vďačiť aj mladému gólmanovi hostí Samuelovi Vavrúšovi. Ešte len devätnásťročný brankár spravil pri druhom inkasovanom góle nevídanú chybu, ktorá bude pre neho do ďalšej kariéry určite veľkým ponaučením. Strelu Kamila Karaša spoza šestnástky síce prv chytil, no nestlmil ju dostatočne a na klzkom teréne sa mu prešmykla pomedzi nohy až za bránkovú čiaru.

Samuel Vavrúš smútok
Samuel Vavrúš podcenil klzký terén a lopta mu prepadla pomedzi nohy. Aj takéto góly rozhodujú zápasy (foto: fclokomotiva.sk)

"Bol to trošku kuriózny gól, no hlavne, že nám pomohol. Tréner nás stále nabáda k tomu, aby sme strieľali. V šatni hovoril, že sme sa sami presvedčili, že niekedy aj z takej strely padne gól. To nás len ďalej núti strieľať. Dúfam, že nám tam budú padať aj takého góly," povedal Kamil Karaš.

zdroj: facebook/FC Lokomotíva Košice

Najnovšie z klubu: Lokomotiva Košice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk