ProFutbal.sk ProFutbal.sk

V Michalovciach bude hosťovať ďalší útočník z Legie Varšava
zdroj: dolnyzemplin.korzar.sme.sk/Róbert Andrejov

V Michalovciach bude hosťovať ďalší útočník z Legie Varšava

Nelichotivú bilanciu v ofenzíve rieši vedenie MFK Zemplín Michalovce príchodom legionárov. Po Chorvátovi Tinovi Matićovi bude na východe republiky hosťovať aj dvadsaťročný ghanský útočník Sadam Sulley. Zaujímavosťou je, že i on prichádza do klubu z Legie Varšava.

Michalovčania až do piateho kola čakali na prvý gól v novej sezóne. Posledné dve kolá ale vyhrali, pri čom v nich strelili spolu štyri góly. Napriek tomu, konkurencia v ofenzíve bola minimálna. Ku mladíkom Braginovi s Kushtom tak pribudol Matić. Aby toho nebolo málo, denník Korzár v pondelok informoval o štvrtom legionárovi do útoku žlto-modrých.

Dvadsaťročný Afričan je odchovancom Vision FC, s mužstvom od Laborca začal trénovať v pondelok. Pochádza z Akkry. „Sulley nedostával v Legii veľa príležitostí, preto sme sa s poľským klubom dohodli na jeho príchode k nám. Získali sme ho na ročné hosťovanie. Je to vysoký a technicky dobre vybavený útočník, ktorý bude určite prínosom,“ vyjadril sa pre denník Korzár na margo novej akvizície v tíme športový manažér MFK Zemplín Marek Zahorčák.

Michalovčania sa po reprezentačnej prestávke predstavia v akcii v sobotu 9. septembra, keď zavítajú na štadión MFK Ružomberok.

Najnovšie z klubu: Michalovce

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk