ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Wayne Rooney pokazil album Horkýže Slíže
zdroj: youtube.com

Wayne Rooney pokazil album Horkýže Slíže

Jedna z najobľúbenejších slovenských kapiel Horkýže Slíže zverejnila v pondelok po piatich rokoch nový album s názvom Pustite Karola. V ňom sa na prekvapenie spomína aj anglický futbalista Wayne Rooney.

Nitrianska kapela svoj v poradí jedenásty album zverejnila na videoportáli YouTube. Dokopy sa na ňom nachádza trinásť skladieb, pričom jedna z nich má názov, ktorý zaiste zaujme aj futbalových priaznivcov - Kozy, Husle, Rooney. Dvorný textár kapely Peter Kuko Hrivňák však zrejme nečakal, že dnes už bývalý reprezentant sa v lete poberie zo svojho dlhoročného klubu Manchester United do Evertonu a pokazí mu tým slová skladby. Na chytľavosti to však piesni rozhodne neuberá, veď posúďte sami!

Horkýže Slíže avizovali vydanie albumu na jeseň 2017, zverejnenie albumu už koncom augusta teda prekvapilo, zakúpiť sa zatiaľ nedá. Svoju prvotinu vydali pred dvadsaťjeden rokmi, odvtedy majú na konte jedenásť albumov, dve výberovky a jeden oficiálny záznam zo živého koncertu. Najnovšie dielo Pustite Karola si môžete vypočuť na youtubeovskom kanáli kapely

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk