ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Haraslín má roztrhnutý väz a meniskus: Zatiaľ všetko ide tak ako má
zdroj: TASR/AP

Haraslín má roztrhnutý väz a meniskus: Zatiaľ všetko ide tak ako má

Slovenský futbalový reprezentant do 21 rokov Lukáš Haraslín si v zápase poľskej ligy roztrhol krížny kolenný väz i poškodil meniskus a v tomto roku si už nezahrá. Slovenský útočník v službách Lechie Gdansk sa zranil v 2. kole Extraklasy proti Cracovii Krakov.

"Po operácií sa postupne dávam dokopy. Zatiaľ všetko ide tak ako má. Asi mesiac zostanem v Lodži, denne cvičím v priemere asi päť hodín. Závisí to od stavu kolena. Momentálne ho už mám bez opuchu, čo je dobré znamenie. O pár týždňov už budem chodiť na rehabilitáciu do nášho klubového centra,“ povedal Haraslín pre oficiálnu stránku svojej zastupiteľskej agentúry csm-agency.sk.

O jeho dobrú náladu sa v týchto dňoch starajú priateľka so sestrou. "Na môj zdravotný stav sa pýtal aj tréner reprezentácie do 21 rokov pán Pavel Hapal. Zápasy Lechie Gdansk sledujem v televízií. Zatiaľ sa nám veľmi nedarí, no treba si uvedomovať, že oproti jarnej časti sa základná jedenástka výrazne zmenila,“ dodal Haraslín, ktorý verí, že bude pripravený na začiatok zimnej prípravy.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Slovensko 21

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: U21

Pozri viac

HOKEJ.sk