ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Žilina opäť rozdávala góly, ďalej aj favorizovaný ViOn
zdroj: MŠK Žilina

Žilina opäť rozdávala góly, ďalej aj favorizovaný ViOn

Výsledky stretnutí druhého kola 49. ročníka Slovenského pohára - Slovnaft Cupu 2017/2018:

STREDA (16.8.2017)

V stredajšom zápase 2. kola 49. ročníka futbalového Slovenského pohára - Slovnaft Cupu 2017/2018 zvíťazil FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble na ihrisku TJ Kovo Beluša 2:4. Žilina si bez problémov poradila s OŠK Dobrá Niva 7:0.

TJ Kovo Beluša - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 2:4 (1:1)
Góly: 29. Gorelka (pen.), 75. Mišutka – 39. Bariš, 58. Gorelka (vla.), 78. Oliveira Silva, 82. Orávik,
červená karta - 34. Dobrotka (ZMO)

OŠK Dobrá Niva - MŠK Žilina 0:7 (0:3)
Góly: 19. Gerebenits, 30. Otubanjo, 34. Otubanjo, 47. Bičakčič, 54. Jankauskas, 62. Otubanjo, 72. Polievka

TJ Oponice - FK Slovan Most pri Bratislave 0:2 (0:2)

UTOROK (15.8.2017)

V utorňajšom zápase druhého kola 49. ročníka Slovenského pohára - Slovnaft Cupu 2017/2018 zvíťazila favorizovaná Nitra na ihrisku MFK Bytča vysoko 8:1.

MFK Bytča - FC Nitra 1:8 (0:4)
Góly: 81. Gajdošík - 4., 56., 60. Abrahám,  8., 70. Fábry, 28., 53. Lola, 44. Steinhübel

STREDA (9. 8. 2017)

Futbalisti fortunaligového MFK Zemplín Michalovce postúpili do tretieho kola Slovnaft Cupu po stredajšom vysokom víťazstve nad piatoligistom FK 09 Bacúch 7:2. Ďalej sa prebojovali aj AS Trenčín, FK Senica, MFK Ružomberok, 1. FC Tatran Prešov, FC Spartak Trnava či FC DAC 1904 Dunajská Streda.

OŠK Banik Stráňavy - FK Dubnica 0:1 (0:1)
TJ Družstevník Belá-Dulice
- Jupie Futbalová škola Mareka Hamšíka 4:0 (2:0)
TJ Družstevník Bešeňov - FC Malacky 2:6 (2:4)
ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves
- FK Pokrok SEZ Krompachy 0:3 (0:0)
1. FK Buzitka - FK Poprad 1:7 (0:5)
OK Častkovce - FC ŠTK Fluminense Šamorín 1:2 (0:0)
TJ Tatran Chlebnice - AS Trenčín 0:5 (0:3)
FK Demjata - Slavoj Trebišov 0:4 (0:0)
FK 05 Levoča - FK Geca 73 6:2 (3:0)
FK 09 Bacúch - MFK Zemplín Michalovce 2:7 (0:6)
FK Čaňa - ŠK Odeva Lipany 1:2 (0:1)
FK Slovan Šahy - TJ Iskra Borčice 1:2 (0:0)
FC 98 Hajnáčka - 1. OFC Liptovské Sliače 0:0, na pokutové kopy 6:5
ŠK Harichovce - TJ Hornád Ždaňa 5:3 (3:1)
TJ Jednota Bánová - MŠK Fomat Martin 1:0 (0:0)
MŠK Kysucké Nové Mesto - ŠKF Sereď 0:4 (0:2)
ŠK Lozorno - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 0:4 (0:2)
TJ Mladosť Kalša - MFK Vranov nad Topľou 3:0 (1:0)
Námestovo - AFC Nové Mesto nad Váhom 4:1 (0:1)
ŠK Nevidzany - TJ Družstevník Veľké Ludince 0:6 (0:3)
FK Olcnava - MFK Snina 0:5 (0:0)
TJ Družstevník Oravská Poruba
- FK Filjo Ladomerská Vieska 2:0 (1:0)
OŠK Pavlovce nad Uhom - OFK Slovan Poproč 8:2 (5:0)
CKF Pezinok-Cajla - OFK Hrušovany 1:4 (1:1)
TJ Tatran VLM Pliesovce - ŠKM Liptovský Hrádok 0:5 (0:3)
TJ Sklotatran Poltár - FK Šalková 5:1 (2:1)
TJ Ptava Ptičie - MFK Spartak Medzev 1:1 (1:1),
na pokutové kopy 1:3
MŠK Púchov - FK Čadca 5:0 (4:0)
Rožňava - FK Senica 0:4 (0:2)
OŠFK Šarišské Michaľany - FC Lokomotíva Košice 2:5 (1:2)
FK Slovenské Ďarmoty - MŠK Novohrad Lučenec 0:3 (0:2)
FK Soľ - TJ FK Vyšné Opátske 2:1 (2:1)
TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - FK Nižná 8:1 (3:1)
TJ Baník Štiavnické Bane - OŠK Sása 6:2 (4:2)
FK Terchová - 1. FC Tatran Prešov 0:2 (0:1)
MŠK Tisovec - MŠK Liptovský Mikuláš 1:6 (1:2)
FK Veľká Lomnica - MFK Ružomberok 0:10 (0:5)
Závažná Poruba - Oravské Veselé 4:3 (2:1)
MŠK Slovan Trenčianske Teplice - OFK Teplička n/Váhom 0:0,
na pokutové kopy 4:3
FC Banik Prievidza - KFC Komárno 1:1 (0:1), na pokutové kopy 4:3
TJ Družstevník Jacovce - FC Spartak Trnava 0:10 (0:4)
Spartak Myjava - TJ Tatran Krásno nad Kysucou 3:1 (1:1)
TJ Plevník-Drienové - OFK Malženice 0:4 (0:3)
FK Slovan Ivanka pri Dunaji - FC DAC 1904 Dunajská Streda 1:3 (0:2)

 
Zdroj: youtube.com

OŠK Svätý Peter - MFK Rusovce 4:1 (2:2)
Partizán Domaniža - FK Inter Bratislava 2:3 (0:1)
TJ Lovča - FK Mesta Tornaľa 1:5 (0:2)
FK Rača Bratislava - PŠC Pezinok 2:0 (2:0)
FC Rohožník - MFK Skalica 0:4 (0:2)
ŠK Tomášov - FC Petržalka 0:6 (0:3)
ŠK Slovan Šimonovany-Partizánske - OŠK Rosina 3:1 (3:0)
FC Nový Život - MFK Lokomotíva Zvolen 2:2 (0:2),
na pokutové kopy 3:5
ŠK Šenkvice - Lokomotíva Devínska Nová Ves 0:4 (0:1)

UTOROK (8. 8. 2017)

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava postúpili do 3. kola Slovenského pohára - Slovnaft Cupu 2017/2018. Obhajca trofeje potvrdil v utorňajšom súboji druhého kola úlohu veľkého favorita a v Nových Zámkoch triumfoval nad miestnym FKM 2:0.

Postúpil aj ďalší účastník Fortuna ligy FK Železiarne Podbrezová, horehronský tím si poradil s Kamenicou nad Cirochou 2:0.

FKM NOVÉ ZÁMKY - ŠK SLOVAN BRATISLAVA 0:2 (0:2)
Góly: Damnjanovič, Mareš


FK Kamenica nad Cirochou - FK Železiarne Podbrezová 0:2

FK Kolárovo - OFK Dunajská Lužná 0:8

FK Kechnec - Partizán Bardejov 1:3

NEDEĽA (6. 8. 2017)

V jedinom nedeľňajšom zápase 2. kola 49. ročníka futbalového Slovenského pohára - Slovnaft Cupu 2017/2018 zvíťazili ŠK FC Vydrany na ihrisku FC Slovan Hlohovec až po rozstrele z 11m, keď zápas sa skončil remízou 2:2.

FC Slovan Hlohovec - ŠK FC Vydrany 2:2 (0:1)
6:7 rozstrel z 11 m

PIATOK (4. 8. 2017)

V piatkovom zápase 2. kola 49. ročníka Slovenského pohára - Slovnaft Cupu 2017/2018 zvíťazil FC Pata na ihrisku MŠK Senec po rozstrele z 11 m

MŠK Senec - FC Pata 0:0, 2:3 rozstrel z 11 m

OŠK Dobrá Niva - MŠK Žilina (16.8) (20 obrázkov v galérii)

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Slovnaft cup

Pozri viac

HOKEJ.sk