ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Provokatér Costa, vydupe si prestup do Atlética Madrid?
zdroj: TASR/AP

Provokatér Costa, vydupe si prestup do Atlética Madrid?

Hoci Diego Costa bol v uplynulej sezóne ústrednou postavou majstrovského kádra FC Chelsea, bezprostredne po jej skončení sa nahlas začalo hovoriť o tom, že tréner Antonio Conte viac jeho služby nepotrebuje.

Costa sa v Chelsea stal nepotrebným, nie však kvôli futbalovým schopnostiam, no skôr kvôli svojej povahe a správaniu. Conte sa neraz vyjadril, že ho vo svojom tíme nechce. Prakticky od začiatku letného prestupového obdobia sa špekuluje, kam zamieria jeho kroky.

Prv sa hovorilo o lukratívnej ponuke z Číny. Tá aj bola reálna, no Costa mnohých prekvapil, keď odmietol veľké peniaze, pretože podľa svojich slov chce hrať na starom kontinente. Do hry tak vstúpilo Atlético Madrid, kde Costa zažil azda najlepšie roky svojej kariéry. Návrat do metropoly Španielska je vysoko pravdepodobný, problém je ten, že Atlético má ešte stále zákaz prestupov. Najskôr by tak mohlo španielskeho reprezentanta narodeného v Brazílii získať až v januári.

zdroj: Twitter

Nuž, ktovie, možno si polročné čakanie bude Diego Costa krátiť aj takýmito videami v drese svojho milovaného klubu...Nuž, ktovie, možno si polročné čakanie bude Diego Costa krátiť aj takýmito videami v drese svojho milovaného klubu...

Najnovšie z klubu: Atletico Madrid

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Španielsko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk