ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Ísť do Trnavy sa oplatí, hráči vidia z izby priamo na štadión
zdroj: Hotel Arena

Ísť do Trnavy sa oplatí, hráči vidia z izby priamo na štadión

Ak môžu slovenskí fanúšikovia niečo futbalovej Trnave závidieť, tak bezpochyby na prvom mieste je Štadión Antona Malatinského. Komplex City Arena v jeho okolí sa totiž rozrástol o nádherný hotel, ktorý ponúka priamy výhľad na ihrisko.

Hotel Arena má okrem výbornej lokality blízko centra, len niekoľko metrov od Trojičného námestia, aj ďalšie špecifiká. Okrem toho, že medzi prvých hostí patrila legendárna hudobná kapela Lucie, z okien niektorých izieb si vďaka výhľadu na hlavnú plochu môžete užiť futbalový zápas, k dispozícii je aj vináreň či priestranná terasa s výhľadom na mesto. Do budúcna sa ráta s možnosťou zľavy v blízkom fitness centre či akvaparku.

Nový hotel na Kollárovej ulici bude mať aj veľké športové prepojenie. „Sme radi, že v blízkosti štadióna vyrástol reprezentatívny hotel, ktorý sa bude môcť využívať aj na futbalové účely. Slúžiť môže pre potreby klubov, ktoré prídu do Trnavy hrať, bude však vždy na ich rozhodnutí, či si toto ubytovanie aj vyberú. V hoteli našli prechodný domov aj novici v Spartaku ako Yasin Pehlivan, Marvin Egho či Vachtang Čanturišvili do času, kým si nenájdu vlastné ubytovanie,“ prezradil pre ProFutbal.sk PR a event manažér trnavského klubu Marek Ondrejka.

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk