ProFutbal.sk ProFutbal.sk

V bratislavskom derby prehra Slovana s Interom
zdroj: Jozef Bedej

V bratislavskom derby prehra Slovana s Interom

Futbalisti fortunaligového ŠK Slovan Bratislava prehrali v nedeľnom prípravnom stretnutí s rivalom Inter Bratislava 0:1.

Jediný gól dal na Pasienkoch Elvis Osmani v závere prvého polčasu.

prípravné stretnutie účastníka Fortuna ligy:
ŠK Slovan Bratislava - Inter Bratislava 0:1 (0:1)
Gól: 42. Osmani
Bez kariet
Rozhodovali: A. Somoláni – T. Somoláni, Malárik
Návšteva: 700 divákov

Slovan: Valach (46. Rybár) – Kočik (75. Belošic), Kotula, Antálek (75. Kitka), Kozlovský – Rigo (58. Zemko), Damnjanovič – Schet, Tereshchenko (58. Mašulovič), de Sa - Oršula

Inter: Ružinský – Tóth, Štrba, Petráš, Kochan (46. Nemček) – Baldovský (77. Vaculík) – P. Špak (55. Fedor), Osmani (84. Hrnko), Jašúrek (77. F. Špak), Labuda - Šulc (75. Kaman)

Ivan Vukomanovič (zdroj: skslovan.com): „Tento prípravný zápas slúžil jednak pre mladíkov z juniorky, ktorým chceme dať šancu v zápasoch s kvalitnými súpermi, a takisto pre hráčov z prvého tímu, aby ukázali, že sa chcú pobiť o miesta v zostave. Mladíci ukázali určitú kvalitu, sú v progrese a musia ešte na sebe pracovať. Nie som spokojný s prístupom a reakciou niektorých futbalistov z A-mužstva. Vo futbale niekedy dostaneš jedinú šancu v živote, maximálne dve. Zápas s Interom mi v tomto smere ukázal veľa. Títo hráči jednoducho musia ukázať viac, aby si vybojovali pozíciu v zostave. Spoločne s vedením vedieme rozhovory o prípadných zmenách v kádri, aby sme zvýšili konkurenciu a hráči sa každý deň bili o miesta na súpiske. Musíme zvýšiť silu tímu, aby sme mohli v budúcej sezóne hrať o trofeje. Futbal je krutý, možno taký bude pre zopár hráčov z nášho kádra, no nemôžeme takto pokračovať. Je dôležité, aby všetci hráči ukázali viac pre klub a odvádzali maximum na tréningoch i v zápasoch."

zdroj: skslovan.com

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

HOKEJ.sk